Svařování a technologické postupy

Společnost OSO AS využívá k výrobě bojlerů kvalitní nerezovou ocel a moderní technické vybavení ke svařování materiálů dle mezinárodních norem EN ISO 9001 3834. Používá laserové dělení materiálu, CMT přepravu materiálů za studena a svařovací techniku TIG.

EVERLAST titanum, speciální nerezový materiál na výrobu boilerů a zásobníků vody ve spojení s moderní technologii svařování ULTRAWELD, dává výrobku ty nejlepší vlastnosti, včetně vysoké odolnosti oproti prorezavění a dlouhé životnosti. Materiál EVERLAST titanum oproti ostatním materiálům AISI 316 je výrazně lehčí a koresponduje tak s filosofii firmy OSO neznečisťovat a nezatěžovat životní prostředí.

Extrémně nízká hmotnost

Výrobce výrazně zredukoval hmotnost některých částí ohřívačů vody, jako např. plášť nádoby a topné spirály, za využití kvalitního materiálu EVERLAST titanum. Nižší hmotnost usnadňuje manipulaci s výrobkem a jeho snadnější instalaci u zákazníka.

Malé tepelné ztráty

Jako jeden z prvních výrobců bojlerů a zásobníku teplé vody používá společnost OSO od roku 1996 izolační pěnu NANONANOPUR a ISOFLEX VIP. Díky kombinaci této pěny a dalších materiálů, jako je izolační minerální vata, byly tepelné ztráty sníženy o 25 až 30 %. Izolační pěna NANONANOPUR a ISOFLEX VIP je navíc plně recyklovatelná a nezatěžuje tak životní prostředí.